ŠK TADIĆ NA FINALU KUPA BEOGRADA!!!

Velikim preokretom ekipa našeg kluba izborila je pravo da učestvuje na Kupu Beograda koji se održava od 17.04-21.04.2013.godine.

U prvom meču drugog kruga kvalifikacija za ekipni Kup Beograda,prva ekipa ŠK Tadić ugostila je ŠK Čukarički.Posle niza preokreta poraženi smo na domaćem terenu sa 1:3 i izgledalo je da je uoči revanša sve već rešeno.Pošto je bilo veoma malo vremena za analizu propuštenih prilika na sastanku prve ekipe,igrači su preuzeli odgovornost da bez većih izmena u ekipi pokušaju da preokrenu rezultat u svoju korist.Pojačani seniorskom prvakinjom Beograda,Bogdanom Nonković,i uz podršku velemajstora Branka Tadića i njegovog saradnika Neše Radovanovića,krenulo se u napad na Čukarički.Posle nepuna dva sata igre Veljko Dikić je doneo prvi poen.Već tada je bilo izvesno da smo sposobni za preokret.Ubrzo i Mihajlo Radovanović dobija efektno partiju.Nikola Nonković “daje” remi na trećoj tabli uz procenu da će Bogdana Nonković na prvoj tabli realizovati materijalnu prednost.To se i ostvarilo i postignuta je izuzetno vredna pobeda.

Čestitamo svim igračima na velikom uspehu!

ŠK Tadić