Kadetsko prvenstvo Srbije

Na Kadetskom prvenstvu Srbije,odigranom u Vrnjačkoj Banji u periodu od 27.-06.maja 2013.godine,članovi našeg kluba ponovili su prošlogodišnji uspeh i osvojili 13 medalja!!!Na Kadetskom prvenstvu Srbije u ubrzanom šahu postignut je veliki uspeh gde smo osvojili prva tri mesta u konkurenciji dečaka do 12 godina.Drugo mesto u konkurenciji dečaka do 8 godina.Treće mesto u konkurenciji dečaka [...]

ŠK TADIĆ NA FINALU KUPA BEOGRADA!!!

Velikim preokretom ekipa našeg kluba izborila je pravo da učestvuje na Kupu Beograda koji se održava od 17.04-21.04.2013.godine. U prvom meču drugog kruga kvalifikacija za ekipni Kup Beograda,prva ekipa ŠK Tadić ugostila je ŠK Čukarički.Posle niza preokreta poraženi smo na domaćem terenu sa 1:3 i izgledalo je da je uoči revanša sve već rešeno.Pošto je [...]

Ekipno prvenstvo učenika osnovnih škola u šahu Opštine Voždovac za školsku 2012-2013.godinu   Šahovska škola velemajstora Tadića u saradnji sa osnovnom školom  „Zmaj Jova Jovanović“, organizuje Ekipno prvenstvo osnovnih škola Opštine Voždovac za 2012/2013. godinu. Prvenstvo će se održati  06.04.2013. godine u osnovnoj školi „Zmaj Jova Jovanović“  Meštrovićeva 19  , sa početkom u 15:30 časova. [...]

Bogdana Nonković šampionka Beograda za 2013.godinu

Bogdana Nonković osvojila je prvo mesto na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za 2013.godinu!!!Sa osvojenih 7,5 poena iz 9 kola, Bogdana se zasluženo plasirala na ženski šampionat Srbije.Čestitamo Bogdani na još jednom izvanrednom rezultatu i želimo joj puno uspeha na predstojećem šampionatu! Pored Bogdane,na Pojedinačnom prvenstvu Beograda za 2013.godinu,našu školu predstavljali su: Georgiev Viktor sa osvojenih 4.5 [...]

Rezultati devetog kola i plasman na turniru za I kategoriju

KONAČNAN PLASMAN: Rudović Anja                            7 Injac Teodora                           6.5[33.5] Milinković Ognjen                    6.5[29] Rodić Filip                 [...]

Rezultati sedmog i osmog kola turnira za I kategoriju i parovi devetog kola

PAROVI DEVETOG KOLA: Rodić,F [ 6 ]  -  Milinković,O [ 5.5 ] Marušić,V [ 1 ]  -  Rudović,A [ 6 ] Ivić,L [ 3 ]  -  Večanski,D [ 5.5 ] Trajković,M [ 2.5 ]  -  Injac,T [ 5.5 ] Vukajlović,J [ 3.5 ]  -  Dejanović,I [ 4.5 ] Kostić,V [ 5 ]  -  BYE Rezultati [...]

Rezultati petog i šestog kola turnira za I kategoriju i parovi sedmog kola

PAROVI SEDMOG KOLA: Rudović,A  -  Večanski,D Rodić,F  -  Ivić,L Vukajlović,J  -  Injac,T Dejanović,I  -  Trajković,M Marušić,V  -  Kostić,V Milinković,O  -  BYE Rezultati šestog kola: Milinković,O  0-1  Rudović,A Kostić,V  0-1  Rodić,F Ivić,L  1-0  Dejanović,I Trajković,M  0-1  Vukajlović,J Injac,T  1-0  Marušić,V Večanski,D  -  BYE Rezultati petog kola: Rodić,F  0.5-0.5  Rudović,A Dejanović,I  0.5-0.5  Kostić,V Večanski,D  1-0  Injac,T Ivić,L [...]

Rezultati trećeg i četvrtog kola turnira za I kategoriju i parovi petog kola

PAROVI PETOG KOLA: Rodić,F   -   Rudović,A Dejanović,I   -   Kostić,V Večanski,D   -   Injac,T Ivić,L   -   Milinković,O Marušić,V   -   Vukajlović,J Trajković,M   -   BYE Rezultati četvrtog kola: Rudović,A   1-0   Dejanović,I Injac,T   0.5-0.5   Milinković,O Kostić,V   1-0   Večanski,D Trajković,M   0-1   [...]

Rezultati prva dva kola i parovi trećeg kola kategornog turnira za osvajanje I kategorije

PAROVI TREĆEG KOLA: Dejanović,I - Večanski,D Rudović,A - Injac,T Vukajlović,J - Kostić,V Milinković,O - Trajković,M Rodić,F - Marušić,V Ivić,L - BYE Rezultati drugog kola:                                                         Milinković,O   0-1   [...]

SPISAK PRIJAVLJENIH IGRAČA ZA MK: RADOVANOVIĆ MIHAJLO             ŠK TADIĆ KUZMANOVIĆ ALEKSA                  ŠK TADIĆ KOVAČEVIĆ MARKO                      ŠK TADIĆ GEORGIEV VIKTOR                        ŠK TADIĆ BRANKOVIĆ VLADISLAV                ŠK UŠĆE SAVIĆ MIHAJLO                             ŠK VIDIKOVAC ŽEGARAC [...]