Plakat Sahovski turnir TADIC 1

CRVENOM BOJOM OZNAČENA SU DECA KOJA SU SE PLASIRALA NA PRVENSTVO BEOGRADA!!!

DEVOJČICE DO 8 GODINA (2007.g I MLAĐE):

1. TADIĆ ANA-OŠ:Milan Đ.Milićević    3    I
2. MAKSIĆ MARINA-Predškolac    2   II
3. MILENKOVIĆ NAĐA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović    1   III
4. MAKSIĆ MARIJA-Predškolac    0   IV

 

 

DEČACI DO 8 GODINA (2007.g I MLAĐI):

1. KNEŽEVIĆ ALEKSANDAR-OŠ:Zmaj jova Jovanović   5   I
2. ANDRIĆ STEFAN-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   4   II
3. GEORGIJEV VUK-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   4  III
4. KUZMANOVIĆ DUŠAN-OŠ:Vuk Karadzić   3  IV
5. ZLATKOVIĆ LAZAR-OŠ:Milan Đ.Milićević   3   V
6. ANGELESKI ĐORĐE-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   3  VI
7. KOSANOVIĆ NIKOLA-OŠ:Janko Veselinović   3  VII
8. DOJIĆ NIKOLA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović  2,5  VIII
9. BOŽILOVIĆ NIKOLA-OŠ:Karađorđe   2  IX
10. SPASIĆ DAMJAN-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   2   X
11. MILOJIĆ BORIS-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   2  XI
12. NEDELJKOVIĆ VASILIJE-OŠ:Branislav Nušić   2  XII
13. DRAŠKOVIĆ KONSTANTIN-OŠ:Vasa Čarapić   2  XIII
14. VELIČKOVIĆ MATEJA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović  1,5  XIV
15. STOJANOV DANILO-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   1  XV

DEVOJČICE DO 10 GODINA (2005/2006):

1. RADISAVLJEVIĆ TARA-OŠ:Milan Đ.Milićević   5 I
2. PALAMAREVIĆ MINA-OŠ:Janko Veselinović   4 II
3. VELIČKOVIĆ MILICA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   4 III
4. STOJIĆ DINA-OŠ:Karađorđe   3 IV
5. SAVIĆEVIĆ TIJANA-OŠ:Milan Đ.Milićević   3 V
6. MARIĆ MAŠA-OŠ:Karađorđe   3 VI
7. ČUKANOVIĆ MAŠA-OŠ:Karađorđe   3 VII
8. TODOROVIĆ SOFIJA-OŠ:Karađorđe   2 VIII
9. PUŠICA ANDREA-OŠ:Karađorđe   2 IX
10. ĐORĐEVIĆ NEA-OŠ:Filip Filipović   2 X
11. ANDRIĆ MAJA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   2 XI
12. MILENKOVIĆ MINA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović   1 XII
13. GOLUBOVIĆ SOFIJA-OŠ:Zmaj Jova Jovanović  1 XIII

DEČACI DO 10 GODINA(2005/2006):

 1. TADIĆ STEFAN-OŠ:Milan Đ.Milićević  5  I
 2. MILINKOVIĆ ANDRIJA-OŠ:Milan Đ.Milićević  4  II
 3. ŽALICA MILAN-OŠ:Karađorđe  4  III
 4. VUČKOVIĆ ALEKSANDAR-OŠ:Milan Đ.Milićević 3 IV
 5. BOŽILOVIĆ PREDRAG-OŠ:Karađorđe  3 V
 6. JEKIĆ DUŠAN-OŠ:Karađorđe  3 VI
 7. OKANOVIĆ DANILO-OŠ:Karađorđe 3 VII
 8. IVANIŠEVIĆ ALEKSANDAR-OŠ:Vuk Karadzić 3 VII
 9. POPOVIĆ MARKO-OŠ: 3 IX
 10. MAKAJI ANDREJ-OŠ:Janko Veselinović 3 X
 11. DAVIDOVIĆ NIKOLA-OŠ:Veselin Masleša 2 XI
 12. MILANOVIĆ SERGEJ-OŠ:Đura Daničić 2 XII
 13. PAŠIĆ DANILO-OŠ: Vasa Čarapić  2 XIII
 14. KOPRIVICA PETAR-OŠ:Janko Veselinović 2 XIV
 15. ZORIĆ MARKO-OŠ:Zmaj Jova Jovanović 1 XV
 16. ARNAUTOVIĆ PETAR-OŠ:Đura Daničić 1 XVI
 17. DIMIĆ ĐORĐE-OŠ:Đura Daničić 1 XVII
 18. RISTIĆ RASTKO-OŠ:Karađorđe 0 XVIII

DEVOJČICE DO 12 GODINA(2003/2004):

 1. ILIĆ ZVEZDANA-OŠ:Janko Veselinović  4  I
 2. ISAJILOVIĆ TAMARA-OŠ:Vuk Karadzić 3,5 II
 3. ŠAKOTIĆ ANA-OŠ:Janko Veselinović 3,5 III
 4. RUDOVIĆ MAŠA-OŠ:Vasa Čarapić 3 IV
 5. KOPRIVICA ĐURĐA-OŠ:Janko Veselinović 0,5 V
 6. KUZMANOVIĆ VANJA-OŠ:Vasa Čarapić o,5 VI

DEČACI DO 12 GODINA(2003/2004):

1. SAJIĆ VELJKO-OŠ:Milan Đ.Milićević 4 I
2. MILANOVIĆ VANJA-OŠ:Milan Đ.Milićević 3,5 II
3. KOVAČEVIĆ MATIJA-OŠ:Janko Veselinović 3,5 III
4. JANKOVIĆ STEFAN-OŠ:Milan Đ.Milićević 3 IV
5. ĐORĐEVIĆ PAVLE-OŠ:Milan Đ.Milićević 3 V
6. KOLJENŠIĆ BRANKO-OŠ:Janko Veselinović 2,5 VI
7. SANDIĆ STEFAN-OŠ:Zmaj Jova Jovanović 2,5 VII
8. TEŠANOVIĆ LAZAR-OŠ:Veselin Masleša 2 VIII
9. JEŠIĆ UROŠ-OŠ:Zmaj Jova Jovanović 1 IX

DEVOJČICE DO 14 GODINA (2001/2002):

1. PEŠTERAC KATARINA-OŠ:Veselin Masleša 1,5 I
2. GEORIEV VALERIJA-OŠ:Milan Đ.Milićević 1,5 II
3. SIMIĆ HRISTINA-OŠ:Dositej Obradović 0 III

DEČACI DO 14 GODINA(2001/2002):

1. RADOVANOVIĆ MIHAJLO-OŠ:Zmaj Jova Jovanović 5 I
2. VUKAJLOVIĆ JOVAN-OŠ:Filip Filipović 3,5 II
3. ŠUĆUR ANDREJ-OŠ:Filip Filipović 3,5 III
4. VELIČKOVSKI IVAN-OŠ:Milan Đ.Milićević 3 IV
5. RATKOVIĆ VLADIMIR-OŠ:Karađorđe 2,5 V
6. ĐURAŠEVIĆ KIRA-OŠ:Karađorđe 1,5 VI
7. URUMOV NIKOLA-OŠ:Veselin Masleša 1 VII
8. OBRADOVIĆ ALEKSA-OŠ:Đura Daničić 2,5 VIII

DEVOJČICE DO 16 GODINA (1999/2000):

1. INJAC TEODORA-OŠ:Veselin Masleša 3 I
2. GALOVIĆ ANĐELINA-OŠ:Vuk Karadzić 2 II
3. RUDOVIĆ ANJA 1 III
4. LAZIĆ JOVANA-OŠ:Dositej Obradović 0 IV

DEČACI DO 16 GODINA:

1.Georgiev Viktor

2.Drobnjak Andrea